Jesteś tutaj:

Acuvue Advance for Astigmatism™ 6 szt. - WYPRZEDAŻ!

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

W związku z zakończeniem produkcji soczewek Acuvue Advance for Astigmatism, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość.
Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności soczewek.


 

Charakterystyka soczewek Acuvue Advance for Astigmatism:


Acuvue Advance for Astigmatism to soczewki przeznaczone do korygowania wady astygmatyzmu. Jako jedyne soczewki astygmatyczne zostały wyprodukowane z zastosowaniem technologii HYDRACLEAR, dzięki której realnym stało się komfortowe noszenie soczewek przez cały dzień dzięki zachowaniu ciągłej wilgotności soczewki.

Soczewki Acuvue Advance for Astigmatism wykonane zostały z materiału Galyfilcon A - unikalnego materiału silikonowo-hydrożelowego, który zapewnia idealną przepuszczalność tlenu, sprawiając, że Twoje oczy są świeże i mają zdrowy wygląd.

W celu uzyskania stabilności soczewki na oku zastosowano Technologię Projekt Przyspieszonej Stabilizacji (Accelerated Stabilisation Design - ASD), która wykorzystuje naturalną siłę mrugnięć do utrzymania soczewki we właściwej pozycji, co przekłada się na wyraźne oraz stabilne widzenie. Acuvue Advance for Astigmatism mają filtry UV, które blokują ponad 90% promieniowania UVA oraz 99% UVB.

 

Dla kogo soczewki Acuvue Advance for Astigmatism?


Soczewki Acuvue Advance for Astigmatism polecane są przede wszystkim osobom które:

 

  • noszą soczewki astygmatyczne, ale nie spełniają one ich wymagań,
  • są aktywni i potrzebują stabilnych soczewek kontaktowych,
  • szukają uniwersalnych soczewek doskonałej jakości w przystępnej cenie,
  • stawiają na wysoki i długotrwały komfort.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Acuvue Advance for Astigmatism należy nosić w trybie dwutygodniowym, a więc wymagają one pielęgnacji z użyciem płynu do soczewek. Tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.Dostępne parametry:

Parametry Acuvue Advance Astigmatism

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc +0.25 do -9,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki Acuvue Advance for Astigmatism są wspaniałą alternatywą dla osób z wadą astygmatyzmu. W końcu możemy możemy porzucić wizerunek "okularnika" i bez skrępowania patrzeć wszystkim w oczy :) Soczewki mają możliwie najlepsze parametry przepuszczalności powietrza. Są wygodne w aplikacji i łatwe w konserwacji i czyszczeniu. NIE MA LEPSZYCH!!!
soczewki są komfortowe, dobrze korygują wadę astygmatyzmu. nie ma problemu przy zakładaniu. POLECAM!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?