Jesteś tutaj:

Zeiss All-In-One ADVANCE 360 ml

Nasza cena:
39.99 zł
Ze zniżką:
35.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 360 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Zeiss All-In-One Advance to płyn do pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Czyści, dezynfekuje, nawilża, płucze, eliminuje białko i tłuszcze, służy do przechowywania soczewek. Zawiara unikalną aktywną substancję ActiPro usuwającą uporczywe osady białkowe i tłuszczowe. W odróżnieniu od innych produktów, ActiPro współpracuje doskonale z soczewkami wykonanymi z materiału silikonowo-hydrożelowego.
 

Charakterystyka płynu Zeiss All-In-One Advance


Zaawansowane osady białkowo-tłuszczowe na powierzchni soczewki wybitnie zmniejszają komfort ich noszenia. Acti-Pro osadza się na powierzchni soczewek podczas ich przechowywania w nocy. Hydrofobowe właściwości substancji czyszczącej powodują, że cząsteczki wody łatwiej i trwalej osadzają się na powierzchni soczewki. Dzięki temu niepożądane osady mogą być zdecydowanie skuteczniej usunięte poprzez płukanie.

W skład płynu Zeiss All-In-One Advance 360 ml wchodzi buforowany, izotoniczny roztwór zawierający następujące składniki: Actipro oraz Poliheksanid 0,0001%.

 

 

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent ZEISS
Cena za 100 ml 11.11 zł
(Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 5 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Nie polecam tego płynu. Soczewki tylko przez parę godzin są nawilżone. Potem jest suche uczucie na oku. Poza tym trzeba soczewki czyścić mechanicznie z osadów.
Dobrze oczyszcza, a przedewszystkim ma idealną konsystencje, która nawilża soczewkę przez cały dzień. Nie trzeba dodatkowych kropli. Mógłby być tańszy ale wiem za co płacę.
Bardzo dobry płyn. Dobrze oczyszcza soczewki i opakowania wystarcza na długo.
Osobiscie wole avizor all clean soft, po tym szczypia mnie oczy
Dobry płyn, opakowanie starcza na kilka miesięcy.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?