Jesteś tutaj:

OPTI-FREE® Express® 355 ml

Nasza cena:
34.99 zł
Ze zniżką:
31.49 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 355 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Przebadane składniki, odpowiednie nawet dla wrażliwych oczu, rzetelny producent i wydajność - na to wszystko możesz liczyć, wybierając płyn do soczewek OPTI-FREE® Express®. Szwajcarski producent, Alcon, zadbał o to, aby klientom dostarczyć rozwiązania, które podniosą ich codzienny komfort.

 

Dlaczego warto używać płyn do soczewek kontaktowych?

 

Czas, który soczewki spędzają w pojemniczku wypełnionym płynem, to moment, w którym mogą one zrewitalizować się, odzyskać swoją elastyczność oraz odpowiednio się nawilżyć. Często zapominamy o tym, jak ważne procesy zachodzą podczas tego "odpoczynku" soczewek kontaktowych. Warto zwrócić uwagę, że ten czas jest kluczowy dla odczuwanego przez nas komfortu. Jeśli wybierzemy płyn, który nie spełnia oczekiwań naszego oka, podczas noszenia soczewek, borykać się będziemy z różnorodnymi, nieprzyjemnymi objawami. Zaliczyć można do nich suchość oka, ogólny dyskomfort i poczucie, że w oku znajduje się ciało obce. Takie irytujące dolegliwości skutecznie mogą odciągnąć naszą uwagę od innych spraw, nie pozwalając o sobie zapomnieć ani na chwilę.

Aby zapobiec podobnym sytuacjom, specjaliści opracowali nowoczesne rozwiązanie - płyn do soczewek OPTI-FREE® Express®. Jego nowoczesna formuła stworzona została z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych substancji, które zadbają o twoje oko - przyniosą mu ukojenie, sprawią, że soczewka stanie się nieodczuwalna, a ty zapomnisz o swojej wadzie wzroku.

 

Charakterystyka płynu OPTI-FREE® Express®

 

OPTI-FREE® Express® to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki unikalnej formule niszczy szkodliwe mikroorganizmy i w skuteczny sposób usuwa osady białkowe. OPTI-FREE® Express® nawilża soczewki i łagodzi drobne podrażnienia. Umożliwia czyszczenie soczewek, a także ich spłukiwanie i dezynfekcje. W trakcie używania OPTI-FREE® Express® nie jest wymagane stosowanie roztworu fizjologicznego.

Odpowiednie soczewki kontaktowe i stosowanie kropli do oczu nie powinny być jedynymi działaniami, jakie podejmujemy w trosce o zwiększony komfort widzenia. Dlatego też należy zaopatrzyć się w preparat, który zaopiekuje się soczewką wtedy, gdy my odkładamy ją do pojemniczka i przestajemy o niej pamiętać. OPTI-FREE® Express® przygotuje soczewkę do jej ponownego założenia, nada jej elastyczność, odżywi ją i właściwie nawilży. Duża, ekonomiczna buteleczka preparatu w przystępnej cenie to przemyślany, opłacalny zakup, który zapewni ci komfort na najwyższym poziomie. Dołącz do szerokiego grona klientów, którzy zaufali OPTI-FREE® Express®.

 

OPTI-FREE® Express® zawiera następujące składniki:

  • chlorek sodu,
  • sól sodową EDTA,
  • kwas borny,
  • aminoetylopropanol,
  • cytryniany,
  • poloksaminę,
  • polyquad (0,001%),
  • aldox (0,0005%)

 

OPTI-FREE® Express® to płyn rekomendowany przez firmę Johnson & Johnson.

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent ALCON
Cena za 100 ml 9.86 zł
(Średnia ocena 4.88/5 na podstawie 9 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
jest najlepszy, polecam!
Świetny płyn. Nie podrażnia oczu. Soczewki cały dzień są dobrze nawilżone.
Jestem bardzo zadowolona, ponieważ na długi czas pozostawia uczucie nawilżenia.
Dobrej jakości płyn.Bardzo dobra pielęgnacja soczewek.Ulubiony:)Sklep jest doskonałym kontrahentem, przesyłka błyskawiczna.Polecam!
Świetny płyn, jakiś czas używałem innego i był dużo gorszy. A przy tym nawet nie trzeba pocierać soczewek, po nocy w płynie są idealnie nawilżone.
bardzo dobry płyn. Mam wrażliwe oczy i jest dla mnie odpowiedzni. jeden z najlepszych
Jeden z lepszych płynów pielęgnacyjnych, naprawdę!
Jedyny płyn niepodrażniający moich spojówek. Kiedyś na próbę spróbowałem innego płynu i pieczenie w oczach było straszne. Naprawdę polecam !!
super płyn używam go już rok i jestem bardzo zadowolona :)

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?