Jesteś tutaj:

AquaView Easy 3 szt.

Charakterystyka soczewek AquaView Easy:


AquaView Easy to silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe przeznaczone do codziennej wymiany. Do produkcji soczewek AquaView Easy wykorzystano Hioxifilcon A - materiał, który charakteryzuje się dużą zawartością wody - na poziomie 57%. Ponadto, soczewki wyposażono w zdolność zatrzymywania wody. Dzięki temu są one nawilżone przez cały dzień, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie komfortu noszenia i zmniejszenie uczucia suchości oka.

Soczewki kontaktowe AquaView Easy doskonale zmniejszają tarcie pomiędzy powieką a soczewką w trakcie mrugania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji krawędzi soczewki CENTRAFORM.

AquaView Easy pakowane są w najcieńsze na świecie aluminiowe opakowania o grubości 1 mm. Soczewki znajdujące się w blistrze ułożone są zewnętrzną stroną do góry co niesamowicie ułatwia ich codzienne zakładanie. Budowa opakowania uniemożliwia dotknięcie wewnętrznej strony soczewki dzięki czemu chroni ją przed zabrudzeniem. Soczewki AquaView Easy z pewnością sprzyjają zdrowiu oraz higienie oczu.

 

Dla kogo soczewki AquaView Easy?


AquaView Easy to soczewki kontaktowe stworzone dla osób, które preferują szkła kontaktowe jednorazowego użytku. Soczewki AquaView Easy dzięki swojemu kompaktowemu opakowaniu łatwo przechować w torebce lub portfelu.

Jest to świetny wybór dla tych, którzy:
  • prowadzą intensywny tryb życia,
  • cenią sobie najwyższą jakość stosowania,
  • mają problem z suchością oka.
 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent Menicon Co. Ltd.
Moc od -10,00 do +4,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?