Jesteś tutaj:

Hy-Care 360 ml

Nasza cena:
39.99 zł
Ze zniżką:
35.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 360 ml

Płyn do soczewek Hy-Care to nowoczesne rozwiązanie, które powstało z myślą o komforcie twoich oczu. Innowacyjna formuła pozwala na dokładne oczyszczenie i dezynfekcję soczewek miękkich.


Dlaczego należy używać płynu do soczewek kontaktowych?


Stosowanie wysokiej jakości soczewek i używanie kropli do oczu to tylko część działań, które możemy podjąć w celu zwiększenia swojej wygody i polepszenia samopoczucia. Wiele osób zapomina, że to, co dzieje się z soczewkami, gdy leżą zamknięte w pojemniczku, też ma znaczenie.

Aby soczewka mogła spełniać swoje podstawowe funkcje, potrzebuje wsparcia w postaci wysokiej jakości płynu. To dzięki niemu zachowuje ona nawilżenie i elastyczność. Z troski o oczy użytkowników soczewek miękkich na całym świecie Cooper Vision zaprojektował rozwiązanie, które zniweluje ryzyko pojawienia się niedogodności takich jak pieczenie, podrażnienie i zaczerwienienie oka.


Charakterystyka płynu Hy-Care:


Jednym ze składników płynu Hy-Care jest Poliheksanid - substancja, która charakteryzuje się działaniem przeciwdrobnoustrojowym i antyseptycznym. To dzięki niej płyn Hy-Care jest w stanie zagwarantować soczewce dezynfekcję, która nie tylko spełnia, ale też przewyższa standardy ISO dla tego typu produktów. Kolejnym składnikiem, którego użyto do stworzenia płynu Hy-Care, jest hialuronian. Pozwala nawilżyć soczewkę i zredukować tarcie między powierzchnią gałki ocznej a soczewką. Dodatkowo produkt posiada pH zgodne z pH ludzkich łez (pH 6,8-7,2). Dzięki naturalnym składnikom, które stanowią bazę dla płynu Hy-Care, użytkownik soczewek może cieszyć się długotrwałym komfortem.

Nawet posiadacze wrażliwych oczu, szczególnie narażonych na niedogodności związane z ich suchością, docenią łagodzące właściwości wielofunkcyjnego płynu Hy-Care. Zagwarantuj swoim oczom kompleksową ochronę i zyskaj pewność, że twój narząd wzroku traktujesz z należytą troską.

Używając najlepszych produktów, które uwzględniają wszystkie potrzeby ludzkiego oka, dbasz nie tylko o jakość swojego widzenia, ale również o komfort i dobre samopoczucie, odczuwane nawet podczas wielogodzinnego noszenia soczewek.

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent COOPER VISION
Cena za 100 ml 11.11 zł
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?