Jesteś tutaj:

FreshLook® Colors 2 szt. - zerówki

Soczewki FreshLook® Colors to kolorowe soczewki miesięcznej wymiany oferowane przez jednego z liderów w branży optycznej - firmę Alcon® Vision Care.

 

Charakterystyka soczewek FreshLook® Colors:


FreshLook® Colors to soczewki miesięczne, które pozwalają na zmianę koloru tęczówki w naturalny sposób. Do stworzenia soczewek wykorzystano materiał Phemfilcon A, który w połączeniu z dość wysokim stopniem uwodnienia soczewki (55%) powoduje, że ich stosowanie jest niezwykle komfortowe od chwili założenia aż do końca okresu ich używania.

Naturalny efekt zmiany koloru oczu uzyskano dzięki połączeniu trzech kolorów (Technologia 3-w-1), które zapewnia subtelną i naturalną głębię spojrzenia. Przy całej dbałości o efekt wizualny zadbano także o jakość i precyzję wykonania. Dzięki temu soczewki FreshLook® Colors mają dobrą przepuszczalność tlenu i idealnie dopasowują się do kształtu oka, co przekłada się na komfort użytkowania.

Na soczewce znajduje się znacznik strony FL, dzięki któremu łatwiej jest nałożyć soczewkę. Dodatkowo, soczewki wyposażono w filtr UV.

 

Dla kogo soczewki FreshLook® Colors?


FreshLook® Colors to soczewki kolorowe polecane osobom, które chciałyby zmienić kolor swojej tęczówki, zarówno jasnej, jak i ciemnej. W szczególności polecane są dla osób potrzebujących prawdziwego, naturalnego efektu lub wyraźnej zmiany. Soczewki FreshLook® Colors są idealne do noszenia na co dzień, jak również na specjalne okazje.

Soczewki dostępne są w wersji plano (bez mocy korekcyjnych) oraz w mocach dodatnich i ujemnych.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki FreshLook® Colors są soczewkami planowej wymiany, a więc konieczne jest ich czyszczenie przy użyciu płynów pielęgnacyjnych. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z linii Clean Active lub każdy inny dostępny płyn do soczewek znajdujący się w naszej ofercie.


Soczewki dostępne są w kilku kolorach:
  • niebieski (Blue)
  • szafirowy (Sapphire Blue),
  • fioletowy (Violet),
  • piwny (Hazel),
  • zielony (Green),
  • mglisto-szary (Misty Gray).
 
Blue - Niebieski
 
 
Green - Zielony
 
 
Hazel - piwne
 
 
Saphire Blue - szafirowe
 
 
Violet - fioletowe
 

Parametry
Kategoria Soczewki kolorowe
Producent ALCON
Moc 0,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?