Zapoznaj sie z naszymi ekspertami. Jeżeli masz pytanie?
Po prostu je zadaj!

Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane

Iwear XR Supreme = Biofinity

Soczewki silikonowo- hydrożelowe IWear XR Supreme zostały wykonane z materiału Comfilcon A i co istotne posiadają 48% uwodnienie. Jest to produkt, w którym została wykorzystana opatentowana przez firmę Cooper Vision technologia produkcji materiału Aquaform. Wysoka przepuszczalność tlenu oraz jasnoniebieskie zabarwienie IWear XR Supreme zdecydowanie ułatwia manipulowanie soczewką, co z pewnością docenią wymagający użytkownicy. Optymalny stopień nawilżenia gwarantuje, że przez cały okres noszenia soczewek IWear XR Supreme nie pojawia się dyskomfort, co mogą potwierdzić zadowolone osoby. Lepsza ostrość widzenia oraz wyrazisty kontrast są zdecydowanie bardziej odczuwalne w trakcie korzystania z soczewek kontaktowych IWear XR Supreme .

Produkty IWear XR Supreme dostępne są w opakowaniu po 3 lub 6 sztuk w zależności od potrzeb z zaleceniami co miesięcznej wymiany na nową parę. Do zachowania odpowiedniej czystości soczewek i ich właściwego przechowywania rekomendujemy stosowanie płynu pielęgnacyjnego marki Clean Activ aqua. Proponujemy korzystną cenę na soczewki kontaktowe IWear XR Supreme oraz dodatkowe gratisy przy zamawianiu określonej ilości pudełek.

Pragniemy podkreślić, że soczewki IWear XR Supreme dostępne o mocach od -0,5 do -6 wysyłamy w przeciągu 24 godzin, natomiast pozostałe moce realizujemy do 8 dni roboczych. Dla Klientów robiących zakupy za pośrednictwem naszego sklepu wprowadziliśmy możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego, do czego zachęcamy. Każde zamówienie premiowane jest punktami, które upoważniają do zniżek w trakcie kolejnych zakupów.

Tanie i oryginalne soczewki kontaktowe tylko w szkla.com.

IWear XR Supreme to inna nazwa soczewek Biofinity dostępnych u nas w sklepie

Przepraszamy ale podczas pobierania strony pojawił się problem!

Aby pomóc nam w jego szybkim rozwiązaniu prosimy o przesłanie wiadomości na adres zawierającej :

• adres strony, z której zostałeś przeniesiony na stronę błędu,
• jeżeli wypełniałeś formularz, prześlij nam dane jakie wpisywałeś,
• krótki opis czynności jakie wykonywałeś tuż przed pojawieniem się strony błędu.


Dziękujemy i pozdrawiamy,
Zespół Szkla.com
Jeśli maja Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy!