Zapoznaj sie z naszymi ekspertami. Jeżeli masz pytanie?
Po prostu je zadaj!

Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane

CIBA VISION

Ciba Vision

Firma Ciba Visioon należy do największych liderów w branży okulistycznej, obok takich marek jak CooperVision, Johnson&Johnson czy też Bausch&Lomb.

Opis firmy

Ciba Vision jest własnością pochodzącego ze Szwajcarii koncernu farmaceutycznego NOVARTIS. Zajmuje się ona produkcją i sprzedażą produktów, które łącznie można określić jako artykuły wykorzystywane do ochrony wzroku. Ciba Vision angażuje się w nowoczesne badania nad konstruowaniem coraz to lepszych soczewek kontaktowych, idealnie dopasowujących się do oczu pacjentów. Jest firmą innowacyjną i dynamicznie się rozwijającą. Soczewki kontaktowe Ciba Vision oraz preparaty służące do ich pielęgnacji są wysokiej klasy i cieszą się wysokim zaufaniem wśród samych klientów.
Firma istnieje na rynku światowym już niemalże 30 lat i wciąż podejmuje się kolejnych wyzwań, chcąc w 100% zaspokajać potrzeby swoich użytkowników. Misją spełnianą przez Ciba Vision jest zapewnienie zdrowia oczu i higieny przy użytkowaniu soczewek kontaktowych.

Najpopularniejsze produkty

Wśród najbardziej znanych marek soczewek i płynów do nich Ciba Vision wymienia się:
DAILIES,
AirOptix,
Freshlook.

Oto wykaz najczęściej wybieranych przez użytkowników produktów Ciba Vision:

AIR OPTIX:
Air Optix Aqua – soczewki Ciba Vision z unikalnym systemem dostępu tlenu, sprawiającym, że soczewki oddychają. Materiały hydrożelowy, z którego zostały wyprodukowane daje im wysokie nawilżenie. Przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym, z możliwością okazjonalnego spania w nich przez 6 nocy w miesiącu.
AIR OPTIX Individual – soczewki Ciba Vision 3-miesięczne, przeznaczone do noszenia w ciągu dnia. Dają wysoką dostępność tlenu do rogówki oka, są one wykonywane na indywidualne zamówienie dla pacjentów charakteryzujących się niestandardowymi parametrami gałki ocznej lub wymagających korekcji wysokiej wady wzroku.
AIR OPTIX NIGHT&DAY AQUA – oddychające szkła kontaktowe, miesięczne, przeznaczone do noszenia w trybie całodobowym, przepuszczające nawet do 6 razy więcej tlenu niż inne soczewki.
Air Optix Aqua for Astigmatism - szkła Ciba Vision przeznaczone dla astygmatyków, do noszenia w trybie dziennym, z możliwością spania w nich do 6 razy w miesiącu. Są to soczewki przepuszczające do 7 razy więcej tlenu niż inne, wiodące soczewki toryczne hydrożelowe.

FRESHLOOK
Freshlook ONE DAY – jednodniowe, kolorowe soczewki Ciba Vision, łatwe w manipulacji, niewymagające pielęgnacji. Pozwalają na podkreślenie naturalnego koloru oczu.
Freshlook Colors – soczewki kontaktowe Ciba Vision stosowane do całkowitej zmiany koloru oczu. Korygują również wady wzroku.
Freshlook ColorBlends – soczewki, za pomocą których można imitować naturalny kolor tęczówki.
Freshlook Dimensions – soczewki koloryzujące, pozwalające na wzmocnienie naturalnego koloru, do zastosowania wyłącznie w przypadku jasnych tęczówek.

DAILIES
Focus Dailies All Day Comfort Progressives – soczewki progresywne, korygujące starczowzroczność, sferyczne, umożliwiające komfortowe widzenie na każdą odległość z zachowaniem doskonałej ostrości.
Focus Dailies All Day Comfort Toric – szkła Ciba Vision korygujące astygmatyzm, jednodniowe, super cienkie i wysoce nawilżone.
Dailies AquaComfort Plus – idealnie nawilżone soczewki kontaktowe, dające efekt odświeżenia przy każdym mrugnięciu oczu.
Focus Dailies All Day Comfort – jasnoniebieskie soczewki codziennej wymiany, które ułatwiają prawidłowe założenie dla początkujących.

Płyny do soczewek i krople do oczu

SOLO-Care Aqua - wielofunkcyjny płyn Ciba Vision do pielęgnacji soczewek kontaktowych miękkich, bez czyszczenia i spłukiwania.
AOSept Plus – płyn pielęgnacyjny do soczewek miękkich, przeznaczony dla alergików.
AQuify – nawilżające krople do oczu.

Atrybuty firmy

Ciba Vision wyróżnia się innowacyjnością. W swoich własnych laboratoriach wciąż prowadzi badania i systematycznie opracowuje lepsze i nowsze rozwiązania optyczne. Dba o wysoki poziom jakości szkieł kontaktowych oraz preparatów przeznaczonych do ich pielęgnacji. Soczewki Ciba Vision są rewolucyjne, gwarantują zdrowie i bezpieczeñstwo oczu, a także dają znakomite widzenie w każdych warunkach. Ciba Vision posiada kompletny asortyment miękkich soczewek kontaktowych – jednodniowych, miesięcznych, rocznych, torycznych, progresywnych, czy kolorowych. Dzięki czemu szkła Ciba Vision może wybrać każdy, bowiem ich parametry, takie jak moc, średnica i krzywizna bazowa można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjentów.
Soczewki kontaktowe kolorowe forum johnson Soczewki kontaktowe sklep ceny Soczewki kontaktowe focus Katalog produktów
Przepraszamy ale podczas pobierania strony pojawił się problem!

Aby pomóc nam w jego szybkim rozwiązaniu prosimy o przesłanie wiadomości na adres kontakt@szkla.com zawierającej :

• adres strony, z której zostałeś przeniesiony na stronę błędu,
• jeżeli wypełniałeś formularz, prześlij nam dane jakie wpisywałeś,
• krótki opis czynności jakie wykonywałeś tuż przed pojawieniem się strony błędu.


Dziękujemy i pozdrawiamy,
Zespół Szkla.com
Jeśli maja Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy!