Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 szt.
Parametry
| Typ | SOCZEWKI KONTAKTOWE TORYCZNE |
| Orientacyjny czas realizacji: | 5 dni roboczych |
| Moc: | -9 do 0D |
| Krzywizna: | 8,6 |
| Średnica: | 14,2 |
| Ilość szt. w pudełku: | 30 szt. |
Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 szt.
|
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna |
|||||
Nowe soczewki jednodniowe dla astygmatyków Soflens daily disposable Toric for Astigmatism zostały zaprojektowane, aby zapewnić jeszcze lepszą korekcję wzroku i jednocześnie zapewnić maksymalny komfort użytkowania.
Sprawdzone rozwiązania wykorzystane w marce Soflens w tym między innymi materiał, z którego wykonana jest soczewka - Hilafilcon B zostały zaimplementowane w soczewkach Soflens daily disposable Toric for Astigmatism, aby zapewnić jeszcze większą przepuszczalność tlenu i maksymalne uwodnienie, co w połączeniu z jednodniowym zastosowaniem soczewek sprawia, że jest ona bardzo ceniona przez jej użytkowników.
Soczewki kontaktowe SofLens daily disposable For Astigmatism są przeznaczone do noszenia w trybie jednodniowym i powinny zostać wyrzucone po wyjęciu z oczu. Ponowne użycie soczewek, bez czyszczenia oraz dezynfekcji może prowadzić do infekcji i/oraz poważnych urazów oka.
Opakowanie zawiera 30 sztuk soczewek. Soczewka dostępna jest w osiach: 20, 70, 90, 110, 160, 180 stopni.







Zaloguj się aby dodać opinię